1. 12 Yıllık Esaret

  12 Yıllık Esaret

  720p Türkçe Dublaj

  12 Yıllık Esaret Türkçe Dublaj İzle

  12 Yıllık Esaret Film Konusu

  2014 senesinin en iyi film Oscar’ına hak kazanan 12 yıllık Esaret İzle, tarihsel anlamda epik bir dram filmidir. Film 1841 senesinde Washington DC’ye kaçırılıp köle olarak çalıştırılan Solomon Northup’un 12 sene boyunca vermiş olduğu mücadeleye ve kaçış öyküsüne odaklanmaktadır. Bu anlamda bakıldığında da zaten etkili bir anlatısı olduğunu açıkça belli etmektedir filmin genel yapısı. Son dönemlerde Marslı ve Doktor Strange gibi filmlerle dikkatleri üzerine toplayan Chiwetel Ejiofor’un başrolde olduğu filmin yapımcılık koltuğunda Brad Pitt de oturmaktadır. Sinemasal anlamda iyi bir gerilim – dram temasına odaklanmanız açısından 12 Yıllık Esaret yapımı sizler açısından ideal bir anlatı olarak kabul görebilir.

  Detaylı Bilgi

  12 yıllık Esaret İzle türkçe dublaj full hd, 2014 senesinin en iyi film Oscar’ına hak kazanan, tarihsel anlamda epik bir dram filmidir.

  Amerika'nın New York eyaletinde yaşayan Solomon Northup adındaki siyahi adam kaçırılıp bir köle olarak satılmasının hikayesini anlatıyor.

  Predator - Altıncı His
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2013   8.1   584

Background
 • 11 - Reklamı Geç -
25 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.