1. 300 spartalı 2 Bir İmparatorluğun Yükselişi

  300 spartalı 2 Bir İmparatorluğun Yükselişi

  720p Türkçe Dublaj

  300 spartalı 2 Bir İmparatorluğun Yükselişi Türkçe Dublaj İzle


  300 spartalı 2 Bir İmparatorluğun Yükselişi Film Konusu


  Bir İmparatorluğun yükselişi filmi Artemis Savaşını anlatıyor. Persler ve Atinalıların karşı karşıya geldiği bu savaşta çok büyük sahnelere yer veriliyor. Kral Leonidas ve en yakındaki insan Thermoplylae, çok dağlık bir alanda Pers ordusunu uzak tutmayı başardılar. General Themistocles ise Persleri uzaklaştırmak için tüm askerlerini aynı yere toplamaya karar verir. Xerxes bu sırada Atinayı ele geçirir. Çok kanlı bir savaş olacağı ortayken Themistocles’in başı daha da beladadır. Artemisia çok acımasız bir Atina ordusu lideridir. Perslere olan öfkesi ona çok kötü şeylere yaptırtabilir. Themistocles ise bu savaşı kazanmak için daha önceden karşı karşıya geldiği rakiplerine giderek bu savaşta yanlarında olmasını ister. O rakipler ise 300 kişi olmasına rağmen inanılmaz güçlülerdir. Onlar Spartalılardır.

  300 spartalı 2 Bir İmparatorluğun Yükselişi izle adlı aksiyon, dram ve savaş filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

  Detaylı Bilgi


  300 spartalı film serisinin ikincisi olarak seriye 300 spartalı 2 Bir İmparatorluğun Yükselişi izle filmi harika aksiyon ve savaş konusu ile sizleri ekranlara bekliyor...

  300 spartalı 2 Bir İmparatorluğun Yükselişi izle


  300 spartalı 2 Bir İmparatorluğun Yükselişi izle filmi 2014 sinemasının eşkin aksiyon filmi olarak sitemizde filmi online, türkçe dublaj, full hd ve 1080p kalitede bedava ve donmadan en iyi filmleri sizlere sunuyoruz...

  Dead Rising - Denizin Şarkısı
  7.0
  ( Toplamda 27 oy verildi. )

    2014   7.8   1.847

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.