1. 300 Spartalı

  300 Spartalı

  720p Türkçe Dublaj

  300 Spartalı Türkçe Dublaj İzle

  300 Spartalı Film Konusu

  Tarihten esinlenerek beyaz perdeye uyarlanan pers ve yunan savaşlarını ve yunanlıların amansız mücadelesini konu alan savaş, tarik ve aksiyon dolu bir film olarak 2016 vizyonunda yer alan 300 Spartalı filmini sizlerle olacak. Konusunu incelediğimiz filmde perslerin yunanistanın egemenlik altına girmeleri istemeleri ve tanrı kral bunun göstergesi olarak kral leonidasın kendisinin önünde diz çökmesini istemektedir. Ancak Kral bunun kölelik olduğunu ve pers imparatorluğuna karşı savaşacağını bildirir ve 300 spartalı askeri ile büyük pers ordusuna karşı savaşma destanını anlatmaktadır.

  300 Spartalı tek parça izleme filmini websitemizden aksiyon filmleri izlmee kategorimizde  Full HD ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca 300 Spartalı filmini 1080p kalitede izleyebilirsiniz.

  Detaylı Bilgi


  300 Spartalı izle


  Leonidas ve 300 askerinin pers kralına karşı haklı mücadelerini beyaz perde de ekranlara getirmektedir. 2016 filmi olarak vizyonda yer alan film en iyi oyuncu ve en iyi savaş, tarih konulu film olarak sinemalardaki yerini almmıştır.

  300 Spartalı Full izle


  300 Spartalı Full izle filmini Kesintisiz olarak sitemiz savaş filmleri kategorimizde  izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj izle seçenekleriyle ekranlarınıza gelecek olan film 2016 yılının en iyi savaş filmleri arasında yer almaktadır.

  Ayın Karanlık Yüzü Hitler'in Çocukları - Alcatraz
  7.6
  ( Toplamda 55 oy verildi. )

    2019   5.0   14.195

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    İbrahim Doğan 5 Mayıs 2020 10:57:23

  Güzel ama bir o kadar da taraflı,mükemmel savaş sahneleri ama bir o kadar da kötü bir tarih anlatımı.
  Termopylae muharebesini anlatmışlar,daha doğrusu taraflı bir şekilde kendilerini övmüşler.Açın,araştırın.Okuyun ve öğrenin.Kendilerini mükemmel biskolata erkekleri ve asil savaşçılar,Persleri ise aşağılık domuzlar gibi göstermişler.Ama tarih böyle değil.Sizde en az Persler kadar iğrençsiniz.Her ne kadar Matrix’ten sonra en sevdiğim film olsa da bu gerçeği söylememi değiştirmez.Ben her zaman gerçeklerden bahsederim.

Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.