1. Absolutely Anything

  Absolutely Anything

  720p Türkçe Dublaj

  Absolutely Anything Türkçe Dublaj İzle


  Absolutely Anything Film Konusu


  Uzay dışı canlılar, uzayda yaşam olduklarını düşündükleri gezegenler üzerinde araştırmalar yapar ve kendilerinin kurmuş olduğu bir takım kriterlere ne kadar uygun olduklarına karar verirler. Eğer bu gezegenler tam olarak kriterlere uymuyorsa o gezegeni ortadan kaldırmaktadırlar. Daha sonra ise dünyanın varlığından da haberleri olmuş olan bu canlılar, dünyayı da kriterlerine uygunluk konusunda araştırmalar yapacaklardır. Bu araştırma için ise dünya sakinlerinden bir kişi seçip bu seçmiş olduğu kişiye özel güçler verirler. Bu güçleri 10 günlüne vermişlerdir ve bu vermiş oldukları kişi ise bir öğretmen olan Neil’dir. Bakalım Neil, kendisine verilmiş olan bu yetenekleri ne şekilde kullanacak ve sonunda neler olacak?

  Absolutely Anything izle adlı bilim kurgu ve komedi filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

  Detaylı Bilgi


  Keyifli bir sinema filmi olarak sitemizde yer alacak 2015 filmleri bilim kurgu ve komedi filmi olan Absolutely Anything izle filmi online olarak sitemizde izleyebilirsiniz...

  Absolutely Anything izle


  Absolutely Anything izle filmi 2015 filmleri arasında yer alan komedi filmi türkçe dublaj, full hd ve 1080p kalitede takıolmadan en iyi filmleri online izleyebilirsiniz...

  Need for Speed Hız Tutkusu - Kayıp Ceset
  9.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    2015   6.7   618

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.