1. Acele Baba Aranıyor 2019 Filmi Türkçe Dublaj HD İzle

  Acele Baba Aranıyor 2019 Filmi Türkçe Dublaj HD İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Acele Baba Aranıyor Film Konusu


  İlkokulda öğretmenlik yapan Damien sakin ve sıradan şekilde yaşamını sürdüren genç bir eğitmendir. Bahzad adında ki öğrencisinin ailesi yüzünden sınır dışı edilmesi söz konusu olduğunu öğrenir. Ebeveynlerin geçmişteki suçlarının cezasını bu küçük çocuğun çekiyor olması da onu çok üzmektedir. Nasıl bir yol izleyeceğini bilemese de ona yardım etmek için avukat olan kız kardeşinden yardım ister. Kız kardeşi Malenie oldukça başarılı işlere imza atmış bir avukat olması onlara önemli katkılar sunacaktır. Hedeflerine ulaşan kardeşler sınır dışı edilmek üzere olan Bahzad’ı kurtarır. Kendi nüfusuna geçirerek kurtardığı öğrencisi bu duruma çok sevinir. Fakat bilmedikleri önemli bir detay onları beklemektedir. Acele baba aranıyor filmi Bahzad gibi birçok çocuğun aynı şekilde sınırdan atılma ihtimali ile karşı karşıya olduğunu anlatmaktadır. Kardeşi ile birlikte mücadele etmeye karar veren Damien elinden gelenin en iyisini yapmak için hazırdır. Bu konuda bazen destekçi bulsa da bazen de kapılar yüzlerine kapanmaktadır.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    2019   5.0   2.963

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.