1. Açlık Oyunları 2012 Filmi HD 1080p İzle

  Açlık Oyunları 2012 Filmi HD 1080p İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Açlık Oyunları Film Konusu


  Açlık Oyunları, Yönetmenliğini Gray Ross'un yaptığı film 2012 yılında gösterime girmiştir. Bilim - Kurgu, Aksiyon ve Dram türlerinde karşımıza çıkan film Suzanne Collins'in romanından esinlenerek beyaz perdeye taşınmıştır. Birleşik Devletler tarafından yapılan filmin IMDB puanı ise 7.2'dir. Kuzey Amerika artık bir enkaz halindedir. Bu enkazın olduğu yerde Panem adı verilen bir ulus yaşar. Capitol denilen bir başkente sahip olan yerleşim yerinde 12 ayrı bölge bulunmaktadır. Capitol oldukça şiddetli ve merhametsizdir. Yılın belli dönemlerinde açlık oyunları düzenler ve her bölgenin katılması zorunludur. Bunun sebebi ise geçmişte Capitol'e karşı yapılan ayaklanmalardan dolayı başkentin ezici iktidarını korumak istemesidir. Heyecan yaratan sürükleyici bir sinema filmidir.

  Detaylı Bilgi


  Açlık Oyunları izle Türkçe dublaj, Yönetmenliğini Gray Ross'un yaptığı film 2012 yılında gösterime girmiştir. Bilim - Kurgu, Aksiyon ve Dram türündedir.

  Bir televizyon programında 2 genç ölümüne savaşacaktır. Katniss Everdeen bu savaşta kardeşinin yerine geçer.

   
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2012   7.2   1.195

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.