1. Akıl Defteri 2000 Filmi HD 1080p Full İzle

  Akıl Defteri 2000 Filmi HD 1080p Full İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Akıl Defteri Film Konusu


  Aksiyonun üst seviyelerde olduğu filmde karısına tecavüz edilip öldürülmesi üzerine intikam almaya karar veren Leonard, katilleri bulmak için her şeyi yapmaktadır. 2001 yılında vizyona giren film ABD yapımı olup, gerilim kategorisinde oldukça beğenilmiştir. Cinayet ile ilgili hiçbir izin olmaması işleri daha da zorlaştırır. Sara nöbetleri geçiren Leonard bu esnada hafıza kaybı da yaşamaktadır. Hafıza kaybının kısa süreli olmasından dolayı 15 – 20 dakika önce yaşananları hatırlamamaktadır. Böyle bir durum ile karşılaşmasından dolayı da oldukça zor durumlar ile karşılaşmaktadır. Akıl defteri filmi heyecanın hiç bitmediği ve sürükleyiciliği ile dikkat çekiyor. Başrol de Guy Pearce yer alırken yönetmen koltuğunda ise Christopher Nolan gibi tecrübeli isim yer alıyor. Yayınladığı günden itibaren çok sayıda izleyici tarafından beğenilerek izlenen film 113 dakikadır.

  Detaylı Bilgi


  Akıl Defteri Türkçe Dublaj, karısına tecavüz edilip öldürülmesi üzerine intikam almaya karar veren Leonard, katilleri bulmak için her şeyi yapmaktadır. Hem sara nöbetleri hemde geçici hafıza kaybı yaşamaktadır birde cinayette hiç bir delinin olmaması işleri iyice zorlaştırmaktadır.

  Filmi izleyenler bunları da Gece Hayvanları - Prestij izledi.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2000   8.5   1.996

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.