1. Alacakaranlık Efsanesi 4 Şafak Vakti Bölüm 1

  Alacakaranlık Efsanesi 4 Şafak Vakti Bölüm 1

  720p Türkçe Dublaj

  Alacakaranlık Efsanesi 4 Şafak Vakti Bölüm 1 Türkçe Dublaj İzle


  Alacakaranlık Efsanesi 4 Şafak Vakti Bölüm 1 Film Konusu


  ALACAKARANLIK ŞAFAK VAKTİ 1. BÖLÜM: 18 Kasım 2011 tarihinde gösterime giren yönetmenliğini Bil Condon’un yaptığı romantik-fantastik türünde Alacakaranlık serisinin dördüncü filmidir. Kristen Stwart Robert Pattinson ve Taylor Lautner’ın baş rollerini paylaştığı bu film 110 milyon dolar bütçe ile çekilmiş ve 712 milyon dolar gişe hasılatı yapmıştır.

  Filmde, Edward Cullen ve Bella evlenir. Fakat Bella evlilikten birkaç gün sonra kendini kötü hissetmektedir. Bella her uyuduğunda kabuslarla uyanıyor tedirgin gergin bir ruh haline bürünüyor. Kusma ve baş dönmeleri artmaya başladıktan sonra adet gününün geçtiğini anlar ve hamile olduğundan şüphelenir. Aynanın karşısına geçer karnındaki şişliği görür ve ağlamaya başlar Doktor Carlisle’i arayıp durumu anlatır. Doktor Bella’nın hamileliğini onaylar ve bu yüzden balayı erken biter hemen geri dönerler. Bella’nın içindeki ne insan ne vampirdir. Bu filmin IMBD puanı 4,9’tur

  Detaylı Bilgi

  Alacakaranlık Efsanesi, Türkiye'de sevilen eserlerden biri... Serinin 4. filmi Şafak Vakti adında ve iki bölümden oluşuyor. Bu sayfamızda 1. bölümü izleyebilirsiniz. Kısa zaman içerisinde sizlere ikinci bölümü de tanıtmış ve filmini sunmuş olacağız.
  Filmde Vampir olan Edward ve insan olan Bella artık evlenmişlerdir. Bu evlilikten dolayı bir çocukları olacaktır. Ancak bu çocuk ve Bella'nın doğum yapması onlara çeşitli problemler ve sorunlara mal olacaktır.

  IMDB'de çok başarılı olamasa da Türkiye'de oldukça sevilen bu eseri sitemizde full HD olarak bulabilirsiniz. Türkçe dublaj avantajlarıyla...

  Detaylı Bilgi


  Alacakaranlık sersinin dördüncü filmi olarak vizyonda yer alan filmde çiftimiz bakalım doğum olayını gerçekleştirecek mi tüm dünyada merak uyandıran film oldukça heyecanlı bir seri ile karşımıza çıkmaktadır.

  Alacakaranlık Efsanesi 4 Şafak Vakti Bölüm 1 izle


  Alacakaranlık Efsanesi 4 Şafak Vakti Bölüm 1 izle filmi sitemizden online olarak Türkçe dublajlı bir şekilde izleyebilirsiniz. 2011 yılına damga vuran Alacakaranlık Efsanesi 4 Şafak Vakti Bölüm 1 aynı zamanda sitemizde HD ve 1080p kalitesinde...

  Alacakaranlık - Alacakaranlık Efsanesi 2: Yeni Ay - Alacakaranlık Efsanesi 3 Tutulma - Alacakaranlık Efsanesi 5 Şafak Vakti Bölüm 2
  7.3
  ( Toplamda 92 oy verildi. )

    2011   4.9   27.766

 1. En İyi 10 Bilimkurgu Filmi
    6 ay Önce   1.028
  En İyi 10 Bilimkurgu Filmi Bilim kurgu filmleri severler için en iyi 10 bilim kurgu filmini listledik.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Cullan 29 Mart 2020 12:39:06

  Çok güzel bir film herkese tavsiye ederim

 2. avatar
    Meral 27 Nisan 2020 02:00:47

  Muhteşem serinin başından izlenirse daha muhteşem

 3. avatar
    barakielq 29 Nisan 2020 04:41:57

  sicede bella hermonie ye çok benzemiyor mu?

Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.