Alacakaranlık Half Light

Dram, korku ve gizem unsurlarını seven filmseverler için güzel bir yapıt.

0
182

Alacakaranlık Half Light Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Alacakaranlık Half Light Film Bilgileri

Half Light izle

  • Demi Moore
  • Henry Ian
  • Beans el-Balawi

Craig Rosenberg

  • Craig Rosenberg

Amerika Birleşik Devletleri

İskoçya

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Alacakaranlık Half Light Film Konusu

ALACAKARANLIK HALF LİGHT: 25 Ağustos 2006’da vizyona giren Craig Rosenberg’in yönetiği film Gerilim Romantik türündedir. Demi Moore, Henry Ian ve Beans el-Balawi gibi kaliteli oyuncuların yer aldığı film ABD ve İskoçya ortak yapımıdır. Beş yaşındaki oğlunu kaybeden ve bir yazar olan Rachel Carlson, İskoçya’ya yerleşir. Çocuğunun boğularak ölmesini bir türlü atlatamayan ve ağır bir depresyona giren Rachel bir kulübede yaşamaya başlar. Orada Angus McCulloch adında bir fener bekçisi dikkatini çeker ve bu adam kadını beklenmedik bir şekilde yaşama karşı bakış açısını değiştirir. Ancak Rachel’ın kafasında ki iblisler onu rahat bırakmamış yalnızlık içinde yaşayan kadının paranoyak tavırları artmaya başlamış, kendini savunmak zorunda olduğu bir savaşın eşiğine getirmiştir. Bu filmin İMBD puanı 6,0 ‘dır.

Detaylı Bilgi

Çekimleri Amerika Birleşik Devletleri ve İskoçya’da yapılan Alacakaranlık Half Light adlı eser, çocuğunu kaybeden bir annenin dramını ve akabinde gelişen enteresan olaylarla korku ve gizem dolu bir macerayı anlatıyor. Demi Moore gibi kaliteli bir oyuncunun oynadığı bu filmin vizyona çıkış tarihi 2006.

 

Alacakaranlık Half Light izle adlı filmi websitemizden kesintisiz ve donmadan izleyebilirsiniz. Sizlere tamamen ücretsiz olarak sunulan bu hizmetimizden faydalanabilmek için yukarıdaki video’nun play butonuna basmanız sizler için yeterli olacaktır. Filmi sitemizde Full ve HD izleme avantajıyla izleyeceksiniz. Aynı zamanda Türkçe Dublaj fırsatıyla…

Bu Filmleri Kaçırmayın

Alacakaranlık Half Light Türkçe Dublaj izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here