Altın Eldiven

Dram, korku ve suç içerikli yeni vizyona giren 2019 yapımı yabancı sinema kuşağımızda yer alacak olan Altın Eldiven türkçe dublaj izle filmi soluksuz ve büyük bir heyecanla izleyeceğiniz film olarak sizlere önermekteyiz.

0
235

Altın Eldiven Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Altın Eldiven Film Bilgileri

Der goldene Handschuh izle

  • Jonas Dassler
  • Marc Hosemann
  • Adam Bousdoukos
  • Margarete Tiesel
  • Katja Studt

Fatih Akın

  • Fatih Akın

Almanya – Fransa

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Altın Eldiven Film Konusu

Dışarıdan bakıldığında gayet sakin ve hoş bir adam olarak görülen Honka, bilinenin aksine çok farklı bir kişiliğe sahiptir. Altın Eldiven adında bir barda takılan Honka, kurbanlarını da yine bu barda seçmektedir. Ağına düşürdüğü kurbanlarını evine götürüp burada öldürdükten sonra onları çatı katında ki evinin kilerinde saklamaktadır. Sabit ve düzenli bir işe girmesi ile birlikte kendini bu tür işlerden uzak tutmaya çalışır. Uzun bir süre cinayetlerden uzak dursa da bu alışkanlığı terk etmesi mümkün değildir. Tekrardan eski düzenine dönmesi ile birlikte bulunamayan kişilerin cinayet ile ilgili araştırmalara sevk edecektir. Bu durumdan dolayı Honka çok zor durumlar ile karşılaşacaktır. Polisten kurtulmak için türlü yollar denemeye çalışır.

Fatih Akın filmi dünyaca tanınan türk yönetmen Fatih Akın’ın üstlendiği bir korku ve gerilim türü filmi olarak ekranlara yansıyacak filmi kesintisiz donmadan full hd film izleme seçeneği ile tek parça olarak izleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Türk yönetmen Fatih akın’ın imzasının yer aldığı gerilim, korku ve suç temalı 2019 Almanya yapımı filmi online hd film izleme seçeneği ile sizlerle…

Altın Eldiven Full izle

Altın Eldiven Full izle filmini Online film izleme sitemiz olan Realfilmizle.com sitemizden kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca Altın Eldiven filmini türkçe dublaj izle seçenekleriyle verilen film 2019 yılı en iyi korku ve suç filmleri arasında yer almaktadır.

Altın Eldiven 720p ve 1080p izle

Altın Eldiven filmini en iyi 720p izleme seçeneği yanında dilerseniz Altın Eldiven 1080p izleme kalitesi ile en iyi görüntüde sorunsuzca bedava filmi izleyebilirsiniz.

Bu Filmleri Kaçırmayın

Altın Eldiven Türkçe Dublaj İzle

Altın Eldiven izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here