Andhadhun

0
298

Andhadhun Film Bilgileri

Andhadhun

  • Ayushmann Khurrana
  • Tabu
  • Radhika Apte

Sriram Raghavan

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Andhadhun Film Konusu

Andhadhun, Hint sineması her daim dikkat çekici boyutlar sunar seyircisine. Özellikle de müzikal aşamalarda rakipsiz olan bu tür gerilim tonlamalarında da farklıdır. Öyle ki Andhadhum izle de şahit olmadığı bir suçun içerisine sürüklenerek hayatı bambaşka bir boyuta erişen görme engelli bir piyanist anlatılmakta. Bu hikayenin içerisine kahramanla yolları kesişen 70’li yılların ünlü bir oyuncusu da aktarıldığı zaman ortaya çıkan orjinallik bir hayli etkin bir şekilde kendisini göstermektedir. Bu işleyiş dahilinde bakıldığında etkili, ileri düzey ve her açıdan Hint sinemasının destekleyici yanlarını bu farklı denemeyle de keşfedebilirsiniz. Hepiniz açısından bu film iyi bir sanat yapısını ortaya çıkarmaktadır. Andhadhun’un genel yapısı sizi çok memnun edecek.

Detaylı Bilgi

Andhadhun filmi full hd türkçe dublaj izle 2018, Hint sineması seyircisine her daim dikkat çekici boyutlar sunar filmin imdb puanı 8.4tür.

Görme engelli bir piyanist hiç tanık olmadığı suça tanıklık etmekle zorlanır ve hayatı bundan sonra çok farklı olacaktır.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here