1. Andhadhun

  Andhadhun

  720p Türkçe Altyazı

  Andhadhun Türkçe Dublaj İzle

  Andhadhun Film Konusu

  Andhadhun, Hint sineması her daim dikkat çekici boyutlar sunar seyircisine. Özellikle de müzikal aşamalarda rakipsiz olan bu tür gerilim tonlamalarında da farklıdır. Öyle ki Andhadhum izle de şahit olmadığı bir suçun içerisine sürüklenerek hayatı bambaşka bir boyuta erişen görme engelli bir piyanist anlatılmakta. Bu hikayenin içerisine kahramanla yolları kesişen 70’li yılların ünlü bir oyuncusu da aktarıldığı zaman ortaya çıkan orjinallik bir hayli etkin bir şekilde kendisini göstermektedir. Bu işleyiş dahilinde bakıldığında etkili, ileri düzey ve her açıdan Hint sinemasının destekleyici yanlarını bu farklı denemeyle de keşfedebilirsiniz. Hepiniz açısından bu film iyi bir sanat yapısını ortaya çıkarmaktadır. Andhadhun’un genel yapısı sizi çok memnun edecek.

  Detaylı Bilgi

  Andhadhun filmi full hd türkçe dublaj izle 2018, Hint sineması seyircisine her daim dikkat çekici boyutlar sunar filmin imdb puanı 8.4tür.

  Görme engelli bir piyanist hiç tanık olmadığı suça tanıklık etmekle zorlanır ve hayatı bundan sonra çok farklı olacaktır.

  Sürükleniş - Asabiyim Ben
  7.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    2018   8.4   2.589

Background
 • 11 - Reklamı Geç -
25 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.