1. Angry Birds Filmi 2 HD FULL 1080P Türkçe Dublaj İzle

  Angry Birds Filmi 2 HD FULL 1080P Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Angry Birds Filmi 2 Film Konusu


  Angry Birds Filmi 2, Muhteşem bir oyun olan Angry Birds oyunu sinemaya uyarlanmasını birçok kişi çok sevdi. Oyunun meraklılarının daha çok sevdiği film her kesimi içine aldı. Devam filmi olan Angry Birds Filmi 2 serisi de oldukça eğlence dolu anları yaşatıyor. Yeşil domuzun ve bir türlü uçmayı başaramayan kuşların hikayesinde beklenenler her yönü ile dikkat çekici. Macerada yer alan kahramanlarımız çabaları ve yaşam ortamları ile ön planda yer alırken sohbetler oldukça eğlenceli. Ekibin mücadelesi ve çekici yönleri aktarımlar ile harika yapıtları ortaya koyuyor. Ünlü karakterlerin seslendirdiği film oyundan uyarlanması da herkesi ziyadesi ile mutlu ediyor. Karakterlerin oyun dışında nasıl bir yapıya sahip oldukları da anlatılmaktadır. Buda karakterlerin ortaya çıkış gayelerini anlatır niteliktedir.

  Detaylı Bilgi


   

  Filmi izleyenler bu filmleri de Hayvanat Bahçesi 2 - Hayvan Mezarlığı izledi.
  8.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    2019   2.290

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.