1. Anna 2019 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

  Anna 2019 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Anna Film Konusu


  Anna, Silahlarla arası çok iyi olan ve suikast konusunda çok iyi ün yapmış kadını nelerle karşılaşabileceği konu edinmektedir. Beklemeyen hallere sahip olan suikastçı her hali ile dikkat çekicidir. Anna harika güzelliğe sahip olduğu için birini öldüreceği düşüncesi pek mümkün değildir. Bu güzelliği de çok iyi kullanması birçok konuda ona avantaj sağlamaktadır. Çok sakin bir hayat sürer gibi görünüm sunması neler yapacağının kestirilememesine etki etmektedir. Farklı karakterlere bürünebilen Anna bir anda ortaya çıkıp olayları gerçekleştirmektedir. Heyecan verici filmin her anı izleyiciyi derinden etkiliyor. Aksiyon dolu filmde karakter yansıtıcısı da bağlayıcılığı artırıyor. İzlerken sıkılmadan zaman geçirebileceğiniz yapıyı ortaya koyması da çekiciliği artıran faktörlerdendir.
  7.0
  ( Toplamda 23 oy verildi. )

    2019   6.4   15.899

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.