Anna

2019 Aksiyon ve gerilim temalı film severlere paylaşacağımız Anna türkçe dublaj ize filmi online hd full film izleme kalitesi ile 1080p çözünürlükte sizlere harika bir sinema deneyimi yaşatacaktır.

0
219

Anna Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Anna Film Bilgileri

  • Sasha Luss
  • Helen Mirren
  • Luke Evans

Luc Besson

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Anna Film Konusu

Anna, Silahlarla arası çok iyi olan ve suikast konusunda çok iyi ün yapmış kadını nelerle karşılaşabileceği konu edinmektedir. Beklemeyen hallere sahip olan suikastçı her hali ile dikkat çekicidir. Anna harika güzelliğe sahip olduğu için birini öldüreceği düşüncesi pek mümkün değildir. Bu güzelliği de çok iyi kullanması birçok konuda ona avantaj sağlamaktadır. Çok sakin bir hayat sürer gibi görünüm sunması neler yapacağının kestirilememesine etki etmektedir. Farklı karakterlere bürünebilen Anna bir anda ortaya çıkıp olayları gerçekleştirmektedir. Heyecan verici filmin her anı izleyiciyi derinden etkiliyor. Aksiyon dolu filmde karakter yansıtıcısı da bağlayıcılığı artırıyor. İzlerken sıkılmadan zaman geçirebileceğiniz yapıyı ortaya koyması da çekiciliği artıran faktörlerdendir.

Detaylı Bilgi

Anna Türkçe dublaj izle, Silahlarla arası çok iyi olan ve suikast konusunda çok iyi ün yapmış kadını nelerle karşılaşabileceği konu edinmektedir.

Anna Poliatova’nın güzelliği yüzünden kimse onun bir suikastçi olabileceğine ihtimal vermiyor şüphe uyandırmadığı içinde yakalanmıyor.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here