1. Arkadaşımın Aşkı

  Arkadaşımın Aşkı

  720p Türkçe Dublaj

  Arkadaşımın Aşkı Türkçe Dublaj İzle

  Arkadaşımın Aşkı Film Konusu

  Arkadaşımın Aşkı, Beklenmedik anda gerçekleşen aşklar genellikle sonunun merak konusu olması ile daha da heyecan sunmaktadır. Genel itibari ile aşkların yaşandığı filmlerde ters köşe görünümler daha da hassas konuları çekmektedir. Arkadaşımın Aşkı filminde de uzun yıllar görüşmediği arkadaşı ile karşılaşan Daniel’in arkadaşının sevgilisine aşık olması ve ona ilgi duymasını anlatmaktadır. Mutlu bir evlilik yaşayan Daniel’in eşi Isabelle lise de öğretmendir. Hayatı oldukça güzel geçmekte olan Daniel arkadaşı Patrick ile uzun yıllar sonra karşılaşır. İkili akşam yemeğinde görüşme kararı alırlar. Sonrasında ise Patrick 30 yaşlarında ki sevgilisi ile yemeğe gelir. Arkadaşının sevgilisinden çok etkilenen Daniel olayların yaşanmasına sebep olacaktır. Böyle bir durumun nasıl dile getirileceği ve neler olacağı da çok merak edilmektedir.

  Detaylı Bilgi

  Arkadaşımın Aşkı Türkçe dublaj izle, Beklenmedik anda gerçekleşen aşklar genellikle sonunun merak konusu olması ile daha da heyecan sunmaktadır.

  İki arkadaş yıllar sonra karşılaşır ve arkadaşının sevgilisinden çok hoşlanan adamın hikayesini anlatan film komedi ve romantik dalındadır.

  Ready or Not - Erkekler Ne Ister?
  7.3
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    2019   1.7   2.830

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.