1. Artemis Fowl 2020 Filmi Türkçe Dublaj HD 1080P İzle

  Artemis Fowl 2020 Filmi Türkçe Dublaj HD 1080P İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Artemis Fowl Film Konusu


  Artemis Fowl, Her geçen gün fantastik filmler konusu ve yapısı itibari ile dikkat çekici özelliğe sahip oluyor. 12’li yaşlarını yaşayan Artemis Fowl suç konusunda çok fazla olaya karışan bir sülaleye mensuptur. Böyle bir ailenin birçok farklı olaya karışması da olaylar zincirini genişletmektedir. Fowl’in babası da çok zeki ve hemen hemen her konuda bilgili bir insandır. Fakat beklenmedik bir anda ortadan kaybolması ile macera başlar. Babasını bulmak zorunda olan Artemis Fowl bu uğurda gizemi aralayacak yapıları bulmak zorundadır. Gizemli yolda perilerle mücadele etmek zorunda olması işleri daha da zorlaştırmaktadır. Bir anda savaşların ortasında kendini bulması yeteneklerini kullanmaya değer olduğu görür. Mücadeleyi kazanıp babasını tekrardan bulmak istemesi de olayları daha da esrarengiz durumlara götürecektir. Beklentileri karşılayacak yapıda ki film her hali ile özenilerek hazırlanmış.

  Detaylı Bilgi


  Artemis Fowl Türkçe dublaj izle 2020, Her geçen gün fantastik filmler konusu ve yapısı itibari ile dikkat çekici özelliğe sahip oluyor.

  İrlandalı genç bir suçlu olan Artemis Fowl aile servestini kurtarmak için ilk önce babasını kurtarmak zorundadır fon bulmak için LEPrecon subayı Holly Short'u kaçırır.
  7.0
  ( Toplamda 16 oy verildi. )

    2020   10.639

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.