1. Aşk Uğruna 2015 Filmi 1080p HD FULL İzle

  Aşk Uğruna 2015 Filmi 1080p HD FULL İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Aşk Uğruna Film Konusu


  Dünyanın başı büyük bir beladadır. İnsanoğlu bir hastalık ile baş etmektedir. Öte yandan ise her şey bu kadar değildir ve şiddet, yoksulluk ve suçun çok oluşu gibi etkenlerde vardır. İşte tam olarak bu berbat ve hastalıklı olan dünyada bir aşk hikâyesini konu almaktadır bu film. Filmde olaylar distopik tarzda geçmektedir. Silas, çalıştığı yerdeki Nia’ya karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Silas lie Nia’da bu dünyada olan hastalıkları vardır ve bu hastalıktan dolayı birbirlerine karşı bir şeyler hissetmektedir. Aradan çok geçmeden bu hastalığın tedavisi bulunur ancak bu ikili birbirlerinden ayrılmamak adına ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır. Bakalım filmde bu ikili arasında tam olarak ne tür olaylar geçecek?
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    2015   6.9   919

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.