1. Babam İçin

  Babam İçin

  720p Türkçe Dublaj

  Babam İçin Türkçe Dublaj İzle

  Babam İçin Film Konusu

  Babam İçin, Yönetmen Jim Sheridan’ın 1993 senesinde çekmiş olduğu ve biyografik izler taşıdığı filmi Babam İçin izle, pek çok açıdan övgü dolu yorumlar almıştır. Film hiç ilgisi olmayan bir olaydan dolayı sorumlu tutulan bir adamın yaşadıklarına odaklanmaktadır. Basit kaygıları olan saf İrlandalı genç Gerry Conlon, 70’li yıllarda Londra’ya gelir. Kendisini hayatın akışına kaptırmaya başlayan genç İrlandalı burada bir işgal evinde serbest hayat yaşayan gençlerle takılmaya başlar. Bir polis baskınında ise hiç ilgisi olmadığı 1974 Gyilford bombalamasından sorumlu tutulan bu gencin başına gelen olaylar o dönemin İngiltere’sine tarihi açıdan bir bakış atmak isteyenler açısından iyi bir anlatıyla karşınıza çıkacaktır. Filmin başrolünde Oscar ödüllü Daniel Day Lewis var.

  Detaylı Bilgi

  Babam İçin Full hd Türkçe dublaj izle 1993, Yönetmen Jim Sheridan’ın 1993 senesinde çekmiş olduğu ve biyografik izler taşıdığı film.

  IRA bombardımanına karşı çıkan adam babasıyla birlikte tutuklanır ve İngiliz bir avukat babasını ve adamı kurtarmaya çalışır.

  Eyvah Annem Dağıttı 2 - Aşk Zamanı
  7.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    1993   8.1   1.257

 1. 90’ların En İyi Filmeri
    8 ay Önce   919
  90’ların En İyi Filmeri 90'ların en iyi filmerini izlemek isteyenler için 10 film.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.