Badla

Haint sinemasının eşsiz bir sinema deneyimi ile sizlerin ekranlarında yer alacak olan Badla türkçe dublaj izle filmi online hd film izleme kalitesi yanında gerilim korku türünde bir hint filmi olarak izleyebilirsiniz.

1
286

Badla Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Badla Film Bilgileri

Badla izle

  • Amitabh Bachchan
  • Tapsee Pannu
  • Amrita Singh
  • Tony Luke Jr.
  • Antonio Aakeel

Sujoy Ghosh

  • Raj Vasant

Hindistan

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Badla Film Konusu

Badla izle 2019 full hd izle filmi hint sinemasının 2019 yılının en filmi olarak ekranlarınıza getiriyoruz. 40 yıllık avukatlık mesleği boyunca hiçbir davayı kaybetmeyen bir avukat bu başarısı ile bu alanda dikkat çekiyor. Badla filmi de bu alanda oldukça iyi etkiler sunan yapıyı bünyesinde tutuyor. Naina ve Arjun birbirini seven iki genç beraberdirler. İlişkilerini öğrenen bir takım insanlar tarafından şantaja uğrayan ikili ne yapacaklarını bilemezler. Şantajın yanı sıra herkese bu bilgiyi yaymaları oldukça sıkıntılı halleri beraberinde getiriyor. Nainayı ve Arjun’u eve girerken yakalayan bir grup Arjunu öldürüp Naina’yı da bayıltırlar. Bu olay karşısında çok üzülen Naina olayı aydınlanması için avukat tutar. Çok iyi bir avukat bulması işin aslını öğrenmek ve suçluların ceza almasını istemesidir. Araştırmalara başlayan avukat her şeyi öğrenip gerçekleri gün yüzüne çıkarmanın çabasını verir.

Badla filmini web sitemizden Türkçe Dublaj Full HD ve online film izleme seçenekleri ile bedava film izleme şansına her zaman sahipsiniz.

Detaylı Bilgi

Badla Full HD İzle

Badla full hd izle filmi 2019 gerlim türü ve hint filmleri kategorisinde 2019 yapımlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Sujoy Ghosh imzalı film 6,9 gibi yüksek bir imdb puanı alarak sinema severlerden tam not almıştır.

Deli ve Dahi izle

Badla izle filmini sitemizden online olarak türkçe dublaj izleyebilirsiniz. En iyi hint gerilim korku filmi olarak görülen bu yapımı Full HD olarak kesintisiz Badla 1080p kalitede izleyebilirsiniz.

Bu Filmleri Kaçırmayın

Badla Türkçe Dublaj İzle

badla izle

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here