1. Bakıcı 2017 Filmi Türkçe Dublaj HD Full 1080p İzle

  Bakıcı 2017 Filmi Türkçe Dublaj HD Full 1080p İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Bakıcı Film Konusu


  Katie adında bir kadın vardır ve küçük kızı ile birlikte bir kasabaya gelir. Gelmiş olduğu bu kasaba küçüktür ve aynı zamanda geçmişini geride bırakarak buraya gelmiştir. Burada başka bir kadın ile tanışır ve bu tanışmış olduğu kadın ise Angela adında bir kadındır. Angela ile Katie, birbirlerine kanları ısınır ve daha sonra ise elbette araları daha da iyi hale gitmeye başlar. Daha sonra olaylar bu şekilde gelişirken Katie, bakıcılık yapmak için Angela’nın evinde kalmaya başlar ve konuk odasında kalır. Bu noktadan sonra ise olaylar bir şekilde ortaya çıkmaya başlar. Bu noktadan sonra hiç tahmin etmedikleri bir takım olaylar gerçekleşmeye başlar. Bakalım Bakıcı filminde Katie ve Angela’nın başından tam olarak neler geçecek?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2017   5.5   558

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.