1. Barfi Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur

  Barfi Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur

  720p Türkçe Dublaj

  Barfi Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur Türkçe Dublaj İzle


  Barfi Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur Film Konusu


  Sağır ve dilsiz olarak doğan ve küçük yaşta annesini kaybeden Barfi’yi babası büyütmek zorunda kalır. Ancak çok mutlu, hayatı seven ve hep pozitif bir kişilik olarak Barfi’yi yetiştirmiştir. Ancak tüm bunlara rağmen haylaz yaramaz tarafından bulunan Barfi, başını sürekli belaya sokar. Yaşadığı yere Shruti Ghosh isminde çok güzel bir kız gelir. Tanıştıkları andan itibaren çok büyük duygular besleyen Barfi, onun 3 ay içinde evlenecek olmasından dolayı çok üzgündür. Zamanla Shruti de Barfi’ye ilgi duymaya başlar. Ancak evlenme sürecinde olan Shruti, ailesi ve çevresi tarafından olumsuz karşılanacağı için ayrılmak zorunda kalırlar. Yıllarca görüşmezler ve bir gün yine denk gelirler. Ancak bu sefer Barfi başka birini sevmektedir.

  Barfi Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur izle adlı dram, komedi ve romantik filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

  Detaylı Bilgi


  Sinemada 2012 büyük ses getiren hint filmi tarzında yer dram ve komedi konuları işlenen Barfi Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur izle filmi 8,5 lik imdb puanı ile izleyici karşısına çıkan filmin yönetmenliğini Anurag Basu üstlenmiştir.

  Barfi Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur izle


  Barfi Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur izle filmi 2012 dram komedi ve romantik film konusu ile büyük ilgi gören bu eseri Türkçe dublaj, Altyazılı, HD, Full, 720p ve 1080p kalite tek parça ve orijinal dilde kesintisiz seyredebilirsiniz...

  1917 - 50 İlk Öpücük
  6.6
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    2012   8.5   1.559

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.