1. Basınç

  Basınç

  720p Türkçe Dublaj

  Basınç Türkçe Dublaj İzle


  Basınç Film Konusu


  Petrol boru hattında büyük bir sorun vardır ve bu sorun hızlı bir şekilde ortadan kaldırılmalıdır aksi takdirde çok daha büyük sorunlara yol açacaktır. Bu büyük sorunu çözmek adına görevli olan bir grup kimseler denizin altına iner ve burada boru hattını düzeltmeye uğraşacaklardır. Her ne kadar bu olay için planlı bir şekilde ilerlemiş olsalar da yine de buna rağmen beklenmeyen bir şeyler olur ve böylelikle ise ölüm kalım mücadelesi başlamış olur. Bakalım deniz altına inen bu bir grup görevlinin başından tam olarak ne tür tehlikeli olaylar geçecek ve filmde izleyiciyi tam olarak neler bekliyor? Basınç filmi izleyicinin karşısına ise 2015 yılında gelmiştir.

  Basınç izle adlı Gerilim filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

  Detaylı Bilgi


  2015 filmleri içinde Gerilim film türü olarak ekranlarınıza getireceğimiz bir film olan Basınç izle filmi türkçe dublaj olarak sitemizden keyifle izleyebilirsiniz...

  Basınç izle


  Basınç izle filmi 2015 gerilim türünde yer alarak filmi sizlere sitemizde türkçe dublaj, full hd ve 1080p kalitede ücretsiz olarak sitemizde hd film olarak izleyebilirsiniz...

  Bay Doğru - Bay Heinekeni Kaçırmak
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   1.416

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.