1. Başlangıç 2010 HD 1080p Full Türkçe Dublaj İzle

  Başlangıç 2010 HD 1080p Full Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Başlangıç Film Konusu


  Başlangıç 2010 Amerikan ve İngiliz yapımı olan film bilim kurgu ve gerilim türündedir. Leonardo DİCaprio’nun nefes kesen ve usta oyunculuğuyla film eleştirmenler ve seyirci tarafından tam not almaktadır. Alışılmışın dışında seyreden film her dakikasıyla izleyenleri büyüleyecektir. Yetenek konusunda çok kişiyi kendine hayran bırakacak olan Leonardo Dicaprio, olağanüstü oyunculuğuyla bu sefer karşımıza hırsız olan Dom Cobb karakteriyle çıkmaktadır. Bilinenin aksine bir hırsızlık yeteneği olan usta oyuncu insanların en savunmasız olduğu noktada yani uykularında rüya görme aşamasındayken zihinlerine girerek en değerli olan sırları oradan çalmaktadır. Herkeste bulunmayan bu inanılmaz yetenek Dom Cobb’un hayatından birçok şeyi de alıp götürmektedir. Öyle bir zaman gelir ki artık Cobb’un bu durumun içerisinden kurtulma fırsatı vardır. Ancak bu hiç de düşündüğü gibi kolay bir şey değildir. Her zaman yaptığının zihinlerden anı çalmak yerine onu yerine yerleştirmektir. Her şeyin başlangıcı olacak bu görevi yerine getirebilecek mi?
  8.2
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

    2010   8.9   4.206

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    zafer 6 Mayıs 2020 03:25:05

  Film çok güzel de ; öyle her izleyenin anlayacağı türden değil, gerçi bilim kurgu türlerinin ortak özelliğidir bu. İzleyenlerin büyük kesimi aksiyon sahneleri için izlemişlerdir. İnsanı etkisi altına alan çarpıcı sahnelerle dolu. Ama hepsi de mevcut, kabul edilebilir mantığın dışında kalıyor. Bir kaç kişinin aynı rüya içerisinde aynı hedefe ulaşmak için mücadele etmeleri oldukça ilginç bir fikir. Belki günün birinde rüya mühendisliği bilimi oluşur.

Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.