Batman Başlıyor

0
86

Batman Başlıyor Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Batman Başlıyor Film Bilgileri

Batman Begins

  • Christian Bale
  • Michael Caine
  • Ken Watanabe

Christopher Nolan

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Batman Başlıyor Film Konusu

Batman Başlıyor, Usta yönetmen Christopher Nolan’ın unutulmaz süper kahraman Batman’e katmış olduğu farklı yaklaşım asla inkar edilemez. Nolan, çıkardığı Kara Şövalye üçlemesinde kendi bakış açısındaki Batman’i izleyicisine aktarmıştır. İşte bu kapsamda da serisinin ilk filmi Batman Başlıyor, izleyicisine Batman’ın o evrelere gelme aşamalarında ne tür bir yaşanmışlıktan geçtiğini aktarmaktadır. Ki Christian Bale’in ortaya çıkarmış olduğu Batman kompozisyonu da unutulmazlar arasındadır. Her sahnesinde unutulmaz çizgi romana biraz daha yakınlaştığımızı hissettiğimiz bu filmde, özellikle de Gotham betimi çizgi romanların aksine biraz daha günümüze daha yakın konumlara sahiptir. Nolan’ın başlatıp diğer iki filmde de zirveye ulaştırdığı bu yapımı muhakkak göz önüne almayı denemelisiniz.

Detaylı Bilgi

Batman Başlıyor izle Türkçe dublaj, Usta yönetmen Christopher Nolan’ın unutulmaz süper kahraman Batman’e katmış olduğu farklı yaklaşım asla inkar edilemez.

Batman Başlıyor, izleyicisine Batman’ın o evrelere gelme aşamalarında ne tür bir yaşanmışlıktan geçtiğini aktarmaktadır.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here