1. Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim 2018 HD İZLE

  Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim 2018 HD İZLE

  1080p Türkçe Dublaj

  Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim Film Konusu


  Keyifli bir sinema şöleni için sizlerle birlikte yer edinecek olan olan romantik film türü olan Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim Film eleştirmenlerinden oldukça büyük bir not alarak sinemaya 2018 yılında giriş yapmış bir film olan ve komedi dalında izleyiciye keyifli anlar yaşatıyor. Komedi filmi tarzlarının dışına çıkacak türe sahip olması da farklılığı ortaya koyuyor. Ben senin bildiğin erkeklerden değilim online izle filmi hem kadro olarak hem de senaryo olarak ön planda yer alıyor. Yaşamında sürekli olarak çapkınlık yapan bir adamın hiç beklenmedik bir anda bırakması ile başlıyor. Böylesine bir karar vermesi ile birlikte olaylar çok daha komik ve eğlenceli hale bürünüyor. Bir gün hayat onun için tamamen değişecek. Dünya’ya kadınların hakim olduğu ve ne derlerse yapacağı bir hayata uyanır. Artık yaşam onun için çok daha farklı hallere bürünür. Komedi dolu film keyifle ve hiç sıkılmadan izlenecek türden. Konu alınan hikayenin çarpıcı ve benzersiz oluşu da izleyici de merak uyandırmıştır.

  Detaylı Bilgi


  Harika bir görsel şölen sunacak olan Ben senin bildiğin erkeklerden değilim izle Türkçe dublaj full hd, oyuncu kadrosu ile farklı bir bakış açısı ile ekranlarda yer alıyor.
  8.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    2018   7.4   1.667

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.