Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim

Komedi ve romantik tadındaki bu eşsiz sinema eseri Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim filmini online hd film izleme kalitesi ile kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

0
129

Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim Film Bilgileri

I Am Not An Easy Man

  • Vincent Elbaz
  • Marie-sophie Wilson

Eleonore Pourriat

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim Film Konusu

Keyifli bir sinema şöleni için sizlerle birlikte yer edinecek olan olan romantik film türü olan Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim Film eleştirmenlerinden oldukça büyük bir not alarak sinemaya 2018 yılında giriş yapmış bir film olan ve komedi dalında izleyiciye keyifli anlar yaşatıyor. Komedi filmi tarzlarının dışına çıkacak türe sahip olması da farklılığı ortaya koyuyor. Ben senin bildiğin erkeklerden değilim online izle filmi hem kadro olarak hem de senaryo olarak ön planda yer alıyor. Yaşamında sürekli olarak çapkınlık yapan bir adamın hiç beklenmedik bir anda bırakması ile başlıyor. Böylesine bir karar vermesi ile birlikte olaylar çok daha komik ve eğlenceli hale bürünüyor. Bir gün hayat onun için tamamen değişecek. Dünya’ya kadınların hakim olduğu ve ne derlerse yapacağı bir hayata uyanır. Artık yaşam onun için çok daha farklı hallere bürünür. Komedi dolu film keyifle ve hiç sıkılmadan izlenecek türden. Konu alınan hikayenin çarpıcı ve benzersiz oluşu da izleyici de merak uyandırmıştır.

Komedi ve romantik filmler içinde kendine ayrı bir yer edinmiş olan Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim filmi Türkçe Full online film izleme seçeneği ile sizlerin ekranlarında yer alacaktır.

Detaylı Bilgi

Harika bir görsel şölen sunacak olan Ben senin bildiğin erkeklerden değilim izle Türkçe dublaj full hd, oyuncu kadrosu ile farklı bir bakış açısı ile ekranlarda yer alıyor.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here