1. Bharat Hint 2019 Filmi 1080p HD Türkçe Dublaj İzle

  Bharat Hint 2019 Filmi 1080p HD Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Bharat Film Konusu


  Bharat Babasından ayrılmak zorunda kalan 8 yaşında ki çocuk zorluklarla baş etmek zorundadır. Bharat bu zorlukları aşma konusunda kendine güvenmesi gerektiğini çok iyi bilir. Babasından ayrılacağı anda ona verdiği sözü tutmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Verdiği söz ise her ne sebep olursa olsun ailesinin dağılmasına izin vermemektir. Sözünü tutmak için çıktığı bu yolda zorluklar onu olmadık hallere soksa da onun vazgeçmeye niyeti yoktur. Verdiği sözün arkasında durarak uzun yıllar ailesini bir arada tutmayı başarır. Yetişkin birisi olduğunda yaşadığı zorlukları düşünse de ailesinin dağılmasına izin vermez. Bu uğurda yaşadıkları ve yaşayacakları ona her zaman güç verecektir. Sözünü hiçbir zaman unutmaması da onun kararlılığını ve azmini ortaya koymaktadır.
  8.3
  ( Toplamda 34 oy verildi. )

    2019   6.5   8.702

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    yok edici 8 Şubat 2020 16:36:50
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  çok güzel bir hint filmi şidettle tvsie ederim izlenmeli

Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.