1. Bharat

  Bharat

  720p Türkçe Dublaj

  Bharat Türkçe Dublaj İzle


  Bharat Film Konusu


  Babasından ayrılmak zorunda kalan 8 yaşında ki çocuk zorluklarla baş etmek zorundadır. Bharat bu zorlukları aşma konusunda kendine güvenmesi gerektiğini çok iyi bilir. Babasından ayrılacağı anda ona verdiği sözü tutmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Verdiği söz ise her ne sebep olursa olsun ailesinin dağılmasına izin vermemektir. Sözünü tutmak için çıktığı bu yolda zorluklar onu olmadık hallere soksa da onun vazgeçmeye niyeti yoktur. Verdiği sözün arkasında durarak uzun yıllar ailesini bir arada tutmayı başarır. Yetişkin birisi olduğunda yaşadığı zorlukları düşünse de ailesinin dağılmasına izin vermez. Bu uğurda yaşadıkları ve yaşayacakları ona her zaman güç verecektir. Sözünü hiçbir zaman unutmaması da onun kararlılığını ve azmini ortaya koymaktadır.

  Bharat izle adlı hint filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

  Bharat izle


  Bharat hint filmlerinden 2019 yapımı olup sizlere online film izleme seçeneği ile türkçe dublaj 1080p kalitede sunuyor ve iyi seyirler dileriz...

  Casino - Büyük Lebowski
  5.3
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    2019   6.5   1.786

Background
 • 11 - Reklamı Geç -
25 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    yok edici 8 Şubat 2020 16:36:50
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  çok güzel bir hint filmi şidettle tvsie ederim izlenmeli

Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.