1. Black Butterfly 2017 Filmi Türkçe Dublaj 1080p İzle

  Black Butterfly 2017 Filmi Türkçe Dublaj 1080p İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Black Butterfly Film Konusu


  Bir yazar vardır ve bu yazar ilham konusunda bazı sıkıntılar çekmektedir. Aynı zamanda bu yazarın karısı onu terk etmiştir. Daha sonra ise daha üretken olmak için insanlardan uzak bir yerde dağ evine yerleşir. Buna rağmen yine de tam olarak istediği konuma sahip olmaz ve sıkıntılar çekmeye devam eder. Her ne kadar bu konuda umudunu kaybetmiş olsa da bir kişi ile tanışır ve bu kişide yazardır. Bu tanışmadan sonra ise genç yazarı evine alır ve böylelikle filmde asıl olayların ortaya çıkması için ilk adım atılmış olunur. Başlarda her şey yolunda olsa da zaman ilerledikçe işler değişir ve bunun sonucunda ise hayat mücadelesi yaşanır. Bakalım bu Siyah kelebekler filminde bu ikilinin arasından tam olarak neler geçecek?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2017   7.6   344

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.