1. Brightburn 2019 1080p HD Türkçe Dublaj İzle

  Brightburn 2019 1080p HD Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Altyazı

  Brightburn Film Konusu


  Brightburn, Süper kahramanların dünyasında her zaman iyilerin kazandığı ve gelecek adına gelişmeler yaşandığı gözlemlenmektedir. Her zaman istenildiği gibi gitmese de adaleti sağlayacak faktörler ortaya çıkmaktadır. BrightBurn filmi de süper kahramanların iş başında olduğunu ve dünya da yer alan düzeni elde edebilecek yapıları engellediği tekrardan görüşmektedir. Uzaydan düşen bir bebeği büyüten aile onun harika güçlere bürüneceği ve tüm dünyayı kurtaracağı düşüncesi hakimdir. Fakat tam tersi kötülüklerle dolu bu çocuk büyüdükçe felaketlere yol açacaktır. Çocuğun büyümesi ve kötülüklerin çoğalması karşısında kimin duracağı da merak konusu. Her anı heyecanın ve merakın bulunması da izleyiciyi filme çekiyor. Seyir keyfinin üst seviyede olduğu filmde heyecan ve aksiyon her dakika artmaktadır.

  Detaylı Bilgi


  Brightburn Türkçe dublaj izle, Süper kahramanların dünyasında her zaman iyilerin kazandığı ve gelecek adına gelişmeler yaşandığı gözlemlenmektedir. Başka dünyadan gelen ve süper güçlere sahip olan bir çocuk bu sefer süper kahraman filmlerinin aksine insanlara iyilik değil kötülük yapıyor.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    2019   6.3   1.996

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.