Brightburn

0
290

Brightburn Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Brightburn Film Bilgileri

Brightburn

  • Elizabeth Banks
  • David Denman
  • Jackson A. Dunn

David Yarovesky

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Brightburn Film Konusu

Brightburn, Süper kahramanların dünyasında her zaman iyilerin kazandığı ve gelecek adına gelişmeler yaşandığı gözlemlenmektedir. Her zaman istenildiği gibi gitmese de adaleti sağlayacak faktörler ortaya çıkmaktadır. BrightBurn filmi de süper kahramanların iş başında olduğunu ve dünya da yer alan düzeni elde edebilecek yapıları engellediği tekrardan görüşmektedir. Uzaydan düşen bir bebeği büyüten aile onun harika güçlere bürüneceği ve tüm dünyayı kurtaracağı düşüncesi hakimdir. Fakat tam tersi kötülüklerle dolu bu çocuk büyüdükçe felaketlere yol açacaktır. Çocuğun büyümesi ve kötülüklerin çoğalması karşısında kimin duracağı da merak konusu. Her anı heyecanın ve merakın bulunması da izleyiciyi filme çekiyor. Seyir keyfinin üst seviyede olduğu filmde heyecan ve aksiyon her dakika artmaktadır.

Detaylı Bilgi

Brightburn Türkçe dublaj izle, Süper kahramanların dünyasında her zaman iyilerin kazandığı ve gelecek adına gelişmeler yaşandığı gözlemlenmektedir.

Başka dünyadan gelen ve süper güçlere sahip olan bir çocuk bu sefer süper kahraman filmlerinin aksine insanlara iyilik değil kötülük yapıyor.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here