Büyük Dövüş

0
135

Büyük Dövüş Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Büyük Dövüş Film Bilgileri

Warrior

  • Tom Hardy
  • Nick Nolte
  • Joel Edgerton

Gavin O’Connor

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Büyük Dövüş Film Konusu

Büyük Dövüş, Yönetmen Gavin O’Connor’un 2011 senesinde çekmiş olduğu Büyük Dövüş izle filmi, başrolüne Tom Hardy’i yerleştirmiştir. Hardy’nin usta performansı ve iki kardeş arasındaki rekabete odaklanan yapım, kin üzerinden şekil alan bir dizi olayları seyircisiyle buluşturmaktadır. Film diğer dövüş ve rekabet temalı yapımlara oranla çok daha iyi bir anlatıya sahip. Bu anlatı üzerine duygusal çıkarımlar da kendisini fazlasıyla gösterdiği için pek çok açıdan izleyeceğiniz yapımın odaklanacağınız yönlerinden keyif alabilirsiniz. Büyük Dövüş izle ile sizler arklı ve bir o kadar da etkili ilerleyecek olan sinemasal bir düzene odaklanabilirsiniz. Hepiniz için bu film ayıracağınız zamanın hakkını verecek türde kaliteye sahip. İyi seyirler.

Detaylı Bilgi

Büyük Dövüş Türkçe dublaj full hd izle, Yönetmen Gavin O’Connor’un 2011 senesinde çekmiş olduğu filmin başrolüne Tom Hardy’i yerleştirmiştir.

Eski alkolik bir boksör en küçük oğlunu boks turnuvalarına hazırlar, babanın oğlunu eğitmek için harcadığı çabayı anlatan bir film.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here