1. Büyük Dövüş

  Büyük Dövüş

  720p Türkçe Dublaj

  Büyük Dövüş Türkçe Dublaj İzle

  Büyük Dövüş Film Konusu

  Büyük Dövüş, Yönetmen Gavin O’Connor’un 2011 senesinde çekmiş olduğu Büyük Dövüş izle filmi, başrolüne Tom Hardy’i yerleştirmiştir. Hardy’nin usta performansı ve iki kardeş arasındaki rekabete odaklanan yapım, kin üzerinden şekil alan bir dizi olayları seyircisiyle buluşturmaktadır. Film diğer dövüş ve rekabet temalı yapımlara oranla çok daha iyi bir anlatıya sahip. Bu anlatı üzerine duygusal çıkarımlar da kendisini fazlasıyla gösterdiği için pek çok açıdan izleyeceğiniz yapımın odaklanacağınız yönlerinden keyif alabilirsiniz. Büyük Dövüş izle ile sizler arklı ve bir o kadar da etkili ilerleyecek olan sinemasal bir düzene odaklanabilirsiniz. Hepiniz için bu film ayıracağınız zamanın hakkını verecek türde kaliteye sahip. İyi seyirler.

  Detaylı Bilgi

  Büyük Dövüş Türkçe dublaj full hd izle, Yönetmen Gavin O’Connor’un 2011 senesinde çekmiş olduğu filmin başrolüne Tom Hardy’i yerleştirmiştir.

  Eski alkolik bir boksör en küçük oğlunu boks turnuvalarına hazırlar, babanın oğlunu eğitmek için harcadığı çabayı anlatan bir film.

  The Hunt - İhtiyarlara Yer Yok
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2011   8.2   351

 1. En Çok Hasılat Yapan 10 Film Listesi
    2 ay Önce   236
  En Çok Hasılat Yapan 10 Film Listesi Yüz yılı aşkın süredir devam eden film sektöründe en çok hasılat yapan 10 film.
  90’ların En İyi Filmeri
    2 ay Önce   161
  90’ların En İyi Filmeri 90'ların en iyi filmerini izlemek isteyenler için 10 film.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.