1. Çarpık Evdeki Cesetler 2017 Filmi HD FULL 1080P İzle

  Çarpık Evdeki Cesetler 2017 Filmi HD FULL 1080P İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Çarpık Evdeki Cesetler Film Konusu


  Aristide Leonides adında bir iş adamı ölüştür ancak bu ölüm şüphelidir ve bu iş adamı aynı zamanda acımasız biridir. Öte yandan bu adamın torunu, bu olay karışışında ise endişe içerisine kapılır. Daha sonra dedesinin bu şüpheli ölümünü araştırmak ister ve bunun için ise eski sevgilisini devreye sokmak ister. Eski sevgilisi Charles olan bu adam önceden diplomat olan ancak şimdi ise bir dedektif olarak yaşamına devam eden birisidir. Torun olan Sophia’nın istedi üzerine ise bulunduğu yerden Londra’ya gelmiş olan Charles, hemen işe koyulur ve bu şüpheli ölümü araştırmaya başlar. Elbette bu araştırma ile birlikte bir zaman sonra filmde asıl olaylar gelişmeye başlar. Bakalım Çarpık evdeki cesetler filminde izleyiciyi tam olarak neler beklemektedir?
  3.5
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    2017   6.9   396

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.