Cennetin çocukları

0
225

Cennetin çocukları Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Cennetin çocukları Film Bilgileri

Bacheha-Ye aseman

  • Mohammad Amir Naji
  • Amir Farrokh Hashemian
  • Bahare Seddiqi

Majid Majidi

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Cennetin çocukları Film Konusu

Cennetin çocukları, İran sinemasının mihenk taşlarından birisi olarak kabul edilen Mecid Mecidi. Kendisine uluslararası alanda başarı ve tanınmışlık getiren filmi Cennetin Çocukları izle ile iki kardeşin birbirine olan bağımlılığını aktarmaktadır. 1999 senesinde vizyonla buluşan film, yoksul bir ailenin iki kardeşinin bir çift ayakkabıyı paylaşmasını konu edinmektedir, Film son 30 dakikadaki sekansından tutup da ortaya çıkan işin naifliğine dek pek çok açıdan izlenilirliği yüksek bir yapım olmaktadır. Mecidi sinemasını keşfe çıkmak ve bu anlatılardan en iyisine tanıklık etmek adına da bulunmaz bir nimet olarak da kabul edilebilir. Bu sebepten Oscar başta olmak üzere pek çok ödül alan bu yapımı mutlaka denemelisiniz.

Detaylı Bilgi

Cennetin çocukları Türkçe dublaj full hd izle 1997, İran sinemasının mihenk taşlarından birisi olarak kabul edilen Mecid Mecidi.

Kız kardeşinin ayakkabılarının kaybolmasından sonra ayakkabıları arayan abi bulamaz daha sonrasında ise yeni bir çift ayakkabı almak için maceraya atılır.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here