1. Cinayet Günlüğü

  Cinayet Günlüğü

  720p Türkçe Dublaj

  Cinayet Günlüğü Türkçe Dublaj İzle

  Cinayet Günlüğü Film Konusu

  Cinayet Günlüğü, Güney Kore yapımı başarılı bir polisiye olan Cinayet Günlüğü izle, 1986 ile 1991 seneleri arasında Gyeonnggi şehrinde geçen bir dizi cinayetlere odaklanmaktadır. Yönetmenlik koltuğunda Bong Joon – Ho’nun oturduğu film, gösterime girdiği dönem çok sayıda olumlu eleştiriyi de hanesine yazdırmayı başarmıştır. Özellikle filmin sahip olduğu kapasite gerçek bir olay ile örtüştüğünden dolayı pek çok kesim tarafından başarı olarak yorumlanırken, gerçekten de ortaya çıkan işlevsellik ve başarılı sunum sayesinde Cinayet Günlüğü filminin genel yapısından olumlu sonuçlar edinme olasılığınız çok yüksek olacaktır. Hepiniz açısından sıkıntısız, sistemli ve polisiyenin temellerine odaklanacak bir filme dönüşecek Cinayet Günlüğü ve Güney Kore sinemasını daha fazla benimsemiş olacaksınız.

  Detaylı Bilgi

  Cinayet Günlüğü Türkçe dublaj full hd izle 2003, 1986 ile 1991 seneleri arasında Gyeonnggi şehrinde geçen bir dizi cinayetlere odaklanmaktadır.

  Kore'de küçük bir kasaba çok sayıda kadına tecavüz edilip öldürülüyor Üç tane dedektif bu olayı çözmek için uğraşıyor.

  Zafere Hücum - Batman Başlıyor
  7.3
  ( Toplamda 10 oy verildi. )

    2003   8.1   9.905

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.