1. Çizgi Ötesi 2017 Filmi HD FULL Türkçe Dublaj İzle

  Çizgi Ötesi 2017 Filmi HD FULL Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Çizgi Ötesi Film Konusu


  Çizgi Ötesii Tıp fakültesinde okuyan Courtney Holmes ölümden sonra hayatın olup olmadığını ve neler olabileceğini çok merak eder. Aynı okuldan 4 arkadaşı ile birlikte bunu öğrenmeyi takıntı haline getirir. Ölümün ardından yaşamın hala devam edip etmediğini anlamak için tehlikeli bir deneye girişirler. Holmes, arkadaşlarından doktor adayı Jamie’yi üzerinde deneyeceği 1 dakikalık kalp durdurmaya ikna eder. Durumun heyecanına kapılan diğer arkadaşları Marlo, Ray ve Sophia’da bu deney için gönüllü olurlar. Deneyin ilk başlarında çok heyecan verici bu durum zamanla onlarda sorunlara neden olmaya başlar. Her birinde görünen, geçmişte yaşadıkları bazı hatalar ile yüzleşmeler başlar. Onları bu etki altına alan çok güçlü karanlık bir taraf vardır.
  7.0
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

    2017   7.4   3.998

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    blnck 8 Mart 2020 18:57:07

  film güzel izleyin pişman olmazsınız.

Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.