Colette

0
376

Colette Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Colette Film Bilgileri

Colette

  • Keira Knightley
  • Fiona Shaw
  • Dominic West

Wash Westmoreland

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Colette Film Konusu

Colette, Önemli kişiliklerin hayat hikayelerini anlatan filmler gerek konusu gerekse yaşananlarla ilgili mesajları çok iyi şekilde aktarmaktadır. Colette filmi de bu durumu en iyi şekilde yansıtan biyografik filmler arasında yerini almaktadır. Fransa’nın kırsal kesiminde yaşamını sürdüren ünlü yazar evlendikten sonra taşınma kararı alır. Yeni yaşamını sürdüreceği yer ihtişamı ile her zaman önde olan Paris şehridir. Eşi Henry, kendisi yazıları yazmış gibi karısının muhteşem yazılarını yayınlamaktadır. Bu durum Colette’yi çok üzmekte ve artık ön planda kendisi yer alması gerekmektedir. Ortaya çıkış gayesi ve gereklilikleri ile mücadeleyi sergilemektedir. Duygusal anların üst seviyede bulunduğu filmde izleyiciye muhteşem hisleri aktarmaktadır. Merak uyandıran yapısı ile kaliteli film bekleneni fazlası ile karşılıyor.

Detaylı Bilgi

Colette Türkçe dublaj izle 2018, Önemli kişiliklerin hayat hikayelerini anlatan filmler gerek konusu gerekse yaşananlarla ilgili mesajlar veriyor.

Kadınların aşağılandığı dönemde Colette kocası tarafından kocası adına kitap yazmaya zorlanır ve kendi kimliğini ortaya çıkartma mücadelesini anlatıyor.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here