1. Crossbreed 2019 Filmi HD 1080p Türkçe Dublaj İzle

  Crossbreed 2019 Filmi HD 1080p Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Crossbreed Film Konusu


  Amerika Birleşik Devletleri, bir gizli tesisten bir biyolojik silah almak istemektedir. Bunun için elbette yetenekli bir grup toplayarak onları bu biyolojik silahı alabilmeleri için görevlendirir. Bu görevlendirdiği kişiler ise kesinlikle ordudan emekli olan kişilerden başkaları değildir. Bu biyolojik silah ise esasen bir uzaylı teknolojisine sahiptir. Hal böyle olurken öte yandan ise bu silah için görevlendirilmiş olan bu grup tam olarak ne tür şeyler ile baş etmesi konusunda bir fikre sahip değildir. Öte yandan başlarına gelecek olanlardan da habersiz bir şekilde bu görevin gerekliliklerini yerine getirmeye çalışırlar. Bakalım filmde bu özel olarak oluşturulmuş olan grubun başından tam olarak neler geçecek ve karşılarına ise ne tür tehlikeler çıkacak?
  7.4
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    2018   1.0   1.003

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.