1. Danny Collins 2015 Filmi HD 1080P İzle

  Danny Collins 2015 Filmi HD 1080P İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Danny Collins Film Konusu


  Danny Collins, takvimler 1970’i gösterdiğinde bu yılda birçok kişiyi kendi Rock becerisi ile etkilemeyi başarır. Öte yandan ise Danny, hayatının en iyi zamanlarında ise hayatını çılgınca ve olukça hareketli bir şekilde yaşamaktadır. Öte yandan ise Danny, hayatı çok güzel bir şekilde ondan faydalanarak yaşayabilmeyi bilmiştir. Elbette Danny’de bir insan ve her ne kadar hayatı çok iyi yaşamış olsa bile artık zamana yenik düşmüştür ve doğal olarak yaşlanmıştır. Daha sonra ise 40 yıl önce menajeri tarafından yazılmış olan bir mektubu okur ve bunun üzerine ise hayatının son bir bestesini yapmaya karar verir. Öte yandan ise her ne kadar hayatını güzel bir şekilde yaşamış olsa da bu hayatında pişmanlıklarının olmasına engel olmaz ve bunları düzeltmekte ister. Bakalım filmde neler olacak?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2015   7.5   397

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.