1. Daughter of the Wolf 2019 Filmi 1080p Full HD İzle

  Daughter of the Wolf 2019 Filmi 1080p Full HD İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Daughter of the Wolf Film Konusu


  Hayatını yıllarca asker olarak geçiren bir adam babasının öldüğü haberini alır. Sonrasında babasının öldüğü eve gider ve burada yaşamaya karar verir. Fakat babasından büyük bir miras kalmıştır. Bu mirasın kısa sürede herkes tarafından öğrenilmesi onu tehlikeye sokar. Miras yüzünden oğlu fidyeciler tarafından kaçırılan eski asker oğlunu kurtarmanın yoluna bakar. Herhangi bir yardım almaktansa kendi işini kendi halletmek ister. Oğlunu kaçıranlardan bir tanesini yakalar. Yakaladığı adamı kullanarak oğlunu kurtarmanın çaresine bakmaya çalışır. Kanada yapımı Daughter of the Wolf filmi heyecanın ve aksiyonun bir arada olduğu güzel filmlerdendir. İzlerken keyif alacağınız ve nasıl sonuçlanacağını merak edeceğiniz türde bir film. Oğlunu kurtarmak için giriştiği mücadeleden istediği sonucu alacak mı?

   

  Detaylı Bilgi


  Aksiyon ve gerilim konularının bir arada yer aldığı Daughter of the Wolf filmimiz sürekleyici ve aksiyonu bol bir yabancı sinema kuşağı filmi olarak 2019 filmleri ve aynı zamanda en iyi yabancı film olarak sitemizde yer alıyor.

   
  7.3
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

    2019   5.5   4.413

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Lala 17 Mart 2020 00:13:17

  Bu Ginanın hər filmi aksiyonlu döyüş səhnələri bol olur “Kanlı takip” adlı filminə dəfələrlə baxmışam bu filmidə çox bəyəndim

Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.