Dehşetin Yüzü

Gerlim ve korku sinemasının eşsiz filmlerinden biri olarak 2018 vizyon filmleri arasında yer alan Dehşetin Yüzü türkçe dublaj izle filmi full online hd film izleme seçeneği ile 1080p olarak ekranlarınızda yer alacaktır.

0
249

Dehşetin Yüzü Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Dehşetin Yüzü Film Bilgileri

The Nun izle

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Dehşetin Yüzü Film Konusu

Romanya da bulunan bir manastırda yaşamını sürdüren genç bir rahibe intihar eder. Bu durum karşısında Vatikan tarafından manastıra sorunlu bir rahip görevlendirir. Geçmişin izlerini silmede zorluk yaşayan bu rahip Romanya’ya gider. Beraberinde ona eşlik etmesi için de çırak gönderilir. İkisi bilinmeyene doğru yola çıkarken keşfettikleri ve yaşadıkları git gide ilginç hale gelmeye başlar. Korkunç sırları öğrenen ikili işlerinin ne denli zor olduğunun farkına varırlar. Şeytani Valak, ile karşı karşıya kalmaları hayatlarını çok büyük bir riske doğru sürükler. Tehlikeli serüvende hem ruhlarını hem de bedenlerini kaybetme riski onları bilinmeyene sürükler. Manastır da bir anda Şeytani Valak karşısında savaş haline gelirler. Yaşam mücadelesini ve koruma ruhunu bir arada tutmak için her şeyi yapmaya çalışırlar.

Dehşetin Yüzü izle filmini websitemizden online Full HD ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Dilerseniz filmi 1080p kalitesinden hd olarak faydalanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Gerilim ve korku film severler için yayına aldığımız Dehşetin Yüzü izle filmi 2018 yılının en korku filmleri arasında aday gösterilen yabancı sinema kuşağı arasında yer alan bir filmdir. 7,1 gibi yüksek imdb puanına sahip olan film izlenmesi gereken yabancı korku filmleri arasında yer almıştır.

Dehşetin Yüzü Full izle

Dehşetin Yüzü Full izle filmini sitemizden HD online film izleme şeklide kesintisiz izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj izle seçenekleriyle verilen film 2018 yılının en iyi gerilim ve korku film türü olarak yer almaktadır.

Bu Filmleri Kaçırmayın

Dehşetin Yüzü Türkçe Dublaj İzle

Dehşetin Yüzü izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here