Denemeye Değer

Romantik komedi film türü severlere öneri niteliğindeki 2019 yapımı bir film olan Denemeye Değer türkçe dublaj izle filmi sitemizin romantik film izleme kategorisinde tek part ve 1080p olarak kesintisiz izleyebilirsiniz.

0
160

Denemeye Değer Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Denemeye Değer Film Bilgileri

Long Shot izle

  • Charlize Theron
  • Seth Rogen
  • June Diane Raphael
  • Alexander Skarsgård
  • O’Shea Jackson Jr.

Jonathan Levine

  • Dan Sterling
  • Liz Hannah

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Denemeye değer Film Konusu

İşsiz bir gazeteci olan Fred Flarsky, oldukça zor zamanlar geçirmektedir. Çocukluk aşkını hiçbir zaman unutmayan Fred ona sadık şekilde yaşam sürme kararını uygulamaktadır. Bu noktada onu hiçbir şey değiştiremez ve fikri ile oynayamaz. İşsiz Fred aşık olduğu kadına ulaşması imkansız halde olduğunu düşünmektedir. Dünyanın en güçlü kadınları arasında yer alan Charlotte Field, ulaşılamaz konumda yer almaktadır. Denemeye Değer filmi bu açıdan bakıldığı zaman zirvede yer alan bir kadına ulaşmaya çalışan işsiz birinin neler yapacağını en güzel şekilde aktarmaktadır. ABD Dışişleri Bakalı olan Charlotte, bulunduğu konumdan daha iyi seviyeye gelip Başkan olma planları yapmaktadır. Böylesine idealleri olan bir kadın işsiz gazeteci Fred ile birlikte olması düşünülemez bile. Bunun gerçek olmadığını göstermek isteyen Fred neler yapacağını filmde ayrıntılı şekilde bulabilirsiniz.

İngilizce adıyla Long Shot olarak sinemalarda yeni yer alan 2019 yapımı Denemeye değer izle filmi en iyi romantik komedi filmleri arasında gösterilmektedir.

Denemeye değer sinema filmini websitemizin romantik filmler kategorisi içinde Full HD ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. En iyi sinema filmlerinin yer aldığı Realfilmizle.com iyi seyirler diler.

Detaylı Bilgi

Denemeye değer filmi 2019 komedi romantik film severler için yarı bir keyif verecek sinema filmi olarak 2019 filmleri arasında yer alıyor.

Denemeye Değer Full HD izle

Denemeye değer Full HD izle filmi başarılı bir gazeteci ile yetenekli bir yönetici kadın arasında geçen komedi olaylarından sonra romantik hayatlarına yansıyan yaşamları gözler önüne sermektedir.

Bu Filmleri Kaçırmayın

Denemeye Değer Türkçe Dublaj İzle

Denemeye Değer izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here