1. Devlet Sırrı

  Devlet Sırrı

  720p Türkçe Dublaj

  Devlet Sırrı Filmi Türkçe Dublaj İzle


  Devlet Sırrı Filmi Film Konusu


  Radikal karşıtı düşünceler nedeniyle Fransa’da teröristler ile gizli servislerin birbirine karşı verdiği amansız savaşı konu edinir. Savaşın bu denli çetin geçmesinin sebebi ise iki tarafında manipülasyonlarda çok başarılı olması ve aynı yöntemleri kullanıyor olmasından kaynaklanıyor. Diane adındaki öğrenci, Fransız gizli servisi tarafından göreve alınır. Diğer tarafta da Pierre adında, terörizmin onu kurtuluşa götüreceğine inanmış ve bu uğurda hiçbir kötülükten kaçınmayan adam üzerinden savaş yürür. Diane ve Pierre eğitimleri sürekli devam ederken, bu kısır döngüsünün içerisinde kalırlar. Yönetmen koltuğunda Philippe Haïm oturuyor. 2008 yılında yapılmış 2009 yılında gösterime girmiştir. Fransa yapımı filmde yer alan oyuncular, Vahina Giocante, Nicolas Duvauchelle ve Gérard Lanvin’dir.

  Devlet Sırrı Filmi izle adlı gerilim ve suç filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

  Detaylı Bilgi


  Philippe Haïm yönetmenliğindeki 2009 filmlerinden biri olan devlet sırrı izle filmi evlerinize harika bir sinema keyfi yaşatmak için geliyor.

  Devlet Sırrı Filmi izle


  Devlet Sırrı Filmi izle filmi 2009 gerilim ve suç temalı filmi olarak Türkçe dublaj, Altyazılı, HD, Full, 720p ve 1080p kalite çözünürlüğünde online olarak donmadan izleyebilirsiniz...

  Fokus - Blue My Mind
  6.5
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    2008   7.1   2.062

 1. En Çok Hasılat Yapan 10 Film Listesi
    7 ay Önce   2.673
  En Çok Hasılat Yapan 10 Film Listesi Yüz yılı aşkın süredir devam eden film sektöründe en çok hasılat yapan 10 film.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.