1. Diren 2016 Filmi HD 1080p Türkçe Dublaj İzle

  Diren 2016 Filmi HD 1080p Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Diren Film Konusu


  Maud adında bir kadın, küçüklüğünden beri bir çamaşırhanede çalışmaktadır. Çalışmış olduğu bu çamaşırhanede sık bir şekilde çeşitli hastalıklara rastlanılmaktadır. Öte yandan ise Maud’un eşi de aynı şekilde bu çamaşırhanede çalışmaktadır. Maud’un birde Sonny adında bir oğlu vardır. Daha sonra ise bir şekilde eylemcilerin arasında çamaşırhanede çalışan bir arkadaşını görür. Bu olay üzerine elbette Maud’un bu arkadaşı bir şekilde ikna eder ve kendisinin de oy kullanma hakkının olduğunu savunmaya başlar. Bunun üzerine aradan çok geçmeden bir şekilde ön plana çıkmaya başlar ve tutuklanır. Neyse ki bunun için sadece 1 hafta kadar ceza alır. Hapishaneden sonra ise kocası, Maud’u evine almaz ve oğlunu da göstermez. Bu noktadan sonra ise olaylar başlar. Bakalım filmde Maud’un başına tam olarak neler gelecek?

  Detaylı Bilgi


  2016 dramatik konu ile imdb 8,0 gibi yüksek puan almayı başaran diren izle filmi hd film izleme kalitesi ile sitemizde sizleri bekliyor...
  9.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    2015   8.0   1.326

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.