1. Doğruyu Söyle 2015 Filmi Türkçe Dublaj HD İzle

  Doğruyu Söyle 2015 Filmi Türkçe Dublaj HD İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Doğruyu Söyle Film Konusu


  Amerikan Futbolu herkes tarafından bilinmektedir. Doğruyu söyle filminin konusu ise tam olarak Amerikan Futbolu konusu üzerinedir. Oyuncuların yaşamış oldukları talihsiz olaylar olan çok ciddi sakatlanmaları izleyicinin karşısına getirmektedir. Oyuncuların başına gelmiş olan bu talihsiz kazalar ise sıradan kazalar değildir ve oldukça çok ciddi boyutlarda olan sakatlanmalardır. Hayatı boyunca sakat kalan, travmalar yaşayan ve hatta beyin sakatlanmalarını dahi beyazperdeye taşıyarak izleyicinin karşısına getirmektedir. Öte yandan ise oyuncuların başına gelmiş olan bu sakatlanmaların, onların hayatında ne tür değişikliklere yol açtığını ve hayatlarına ne şekilde devam ettiklerine de değinmektedir. Kısaca Amerikan Futbolu için olumsuz olan yanlarını izleyicinin karşısına getirilmiş diyebiliriz. Bakalım olaylar filmde ne şekilde işlenmiş?
  6.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    2015   7.7   1.351

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.