1. Doğu Ekspresinde Cinayet 2017 Filmi 1080p HD İzle

  Doğu Ekspresinde Cinayet 2017 Filmi 1080p HD İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Doğu Ekspresinde Cinayet Film Konusu


  Doğu Ekspresinde Cinayet Filmde olaylar tam olarak 1930’lu tarihlerde geçmektedir ve seferde olmuş olan bir trende filmin adından da anlaşılacağı üzere bir cinayet gerçekleşir. Bu ölen kişi ise sıradan biri değildir ve Amerika’da zenginlerden biridir bu kişi. Öte yandan yine aynı şekilde bu trende bulunmuş olan bir dedektif vardır ve bu dedektif ise ünlü bir dedektiftir. Bu dedektifin adı Hercule Poirot’tur ve bu cinayeti çözmek için uğraşmaya başlar. Bu sırada tren bir kar yüzünde hareket edemez konuma gelir ve tren için yetkililer gelmeden önce bu dedektifin cinayeti çözmesi gerekmektedir. Bakalım Doğu ekspresinde cinayet filminde dedektif olmuş olan Hercule’nin başından neler geçecek ve aynı zamanda cinayeti çözmeyi başarabilecek mi?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2017   7.5   632

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.