Dünyanın merkezine yolculuk

0
280

Dünyanın merkezine yolculuk Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Dünyanın merkezine yolculuk Film Bilgileri

Journey to the Center of the Earth

Brendan Fraser
Josh Hutcherson
Anita Briem

Eric Brevig

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Dünyanın merkezine yolculuk Film Konusu

Dünyanın Merkezine Yolculuk, Jules Verne’nin aynı adlı romanından esinlenerek, Michael D. Weiss’ ın ve Jennifer Flackett’ın uyarladığı ve Eric Brevig’ün yönettiği bir macera filmidir. 2008 yılında çekilen bu yapım beklentileri çok karşılamasa da 60 milyon dolar gibi düşük bir bütçe ile çekildiği halde, gişede 241 milyon dolar gibi iyi bir gelir elde etmiştir. Amerikan yapımı olan bu film 3D olarak çekilmiştir. Mumya serilerinden aklımıza kazınan, filmin yapımcılığını ve başrolünü üstlenen Brendan Fraser uzun bir aranın ardından ekranlara dönerken filmde, Josh Hutcherson ve Anita Breim gibi oyuncularda dikkat çekmektedir. Filmin IMBD puanı 5,8’dir. Filmde, Bir bilim adamının kayıp kardeşini aramak için yiğeni ve dağ rehberi ile dünyanın merkezine doğru yola çıktığı tehlikeli ve fantastik bir macerayı anlatıyor.

Detaylı Bilgi

Dünyanın Merkezine Yolculuk Türkçe dublaj izle full hd, Jules Verne’nin aynı adlı romanından esinlenerek, yapılan bir macera filmidir.

Kayıp bir bilim adamının bıraktığı ipuçlarını takip ederek onu bulmak için dünyanın merkezine gidip tehlikeli ve bir o kadarda güzel macelerın anlatıldığı bilim kurgu filmi.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here