1. Düşlerin Terzisi 2015 Filmi 1080p HD FULL İzle

  Düşlerin Terzisi 2015 Filmi 1080p HD FULL İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Düşlerin Terzisi Film Konusu


  Düşlerin Terzisi Tilly Dunnage adında bir kadının bir kasaba da yetenekleri ile yaptıkları ve başına gelenleri konu almaktadır bu film. Tilly Dunnage adında bir kadının terzilik konusunda oldukça çok iyi bir şekilde üstün yetenekleri vardır ve bunu kesinlikle gelmiş olduğu kasabada kullanacaktır. Esasen Tilly, bu kasabaya annesi olan Molly’yi bulmak için gelmiştir ve bu gelmiş olduğu kasabada ise doğmuştur. Elbette Tilly, burada başlarda oldukça iyi bir şekilde karşılanmaz ve ona yabancı gözü ile bakmaktadırlar. Daha sonra ise elbette kasaba halkı, Tilly ile yakınlaşacaktır. Bu yakınlaşmanın asıl nedeni ise tabi ki Tilly’nin terzilik üzerindeki üstün yeteneğidir. Artık bu noktadan sonra Tilly, kasabadaki kadınlar için dikmeye başlayacaktır. Bu olaylar olurken bir şekilde Teddy adında biri ile tanışacaktır. Bakalım filmde tam olarak neler yaşanacak?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2015   7.7   1.369

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.