1. Düzenbazlar 2019 HD 1080p Türkçe Dublaj İzle

  Düzenbazlar 2019 HD 1080p Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Düzenbazlar Film Konusu


  Düzenbazlar 2019 Dolandırıcılık konusunda çok iyi seviyede olan iki kadın beraber çalışma kararı vermeleri ile olaylar çok farklı hallere bürünüyor. Çekiciliği sayesinde zengin adamları cezbetmeleri işlerini kolaylaştırmaktadır. Düzenbazlar büyük paraları elde etme planları ile hareket ederler. Birlikte çalışan bu iki kadının planları yerine getirmeleri sayesinde çok iyi başarılar elde ederler. Josephine sürekli olarak kendini geliştirmesi için Penny’e taktik verir. Amacı ise sürekli beraber çalışacağı ortağının başarılı olmasıdır. Böylece daha iyi sonuç elde etmek daha kolay ve sorunsuz olacaktır. Kendilerine belirledikleri yeni kurban ise teknoloji devi olan ve çok yüksek paraya sahip olan zengini dolandırmaktır. Yaptıkları plan uygulamada sorunsuz şekilde gerçekleştirirse istediklerini elde etmiş olacaklar. Gizemli haller ve izleyiciyi meraklandıran sahnelerle oldukça dikkat çekici.

  Detaylı Bilgi


  Düzenbazlar 2019 Türkçe dublaj izle, Birlikte çalışan bu iki kadının planları yerine getirmeleri sayesinde çok iyi başarılar elde ederler. Kiralık kadın katiller zengin erkekleri öldürmek için kiralanıyorlar tabi işler pek plandığı gibi yolunda gitmiyor.
  8.1
  ( Toplamda 9 oy verildi. )

    2019   5.4   4.678

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.