Düzenbazlar Kulübü

0
927

Düzenbazlar Kulübü Full HD İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Düzenbazlar Kulübü Film Bilgileri

Düzenbazlar Kulübü izle

Düzenbazlar Kulübü izle

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Düzenbazlar Kulübü Film Konusu

Girişimci kimliği ile de tanınan Joe Hunt oldukça varlıklı bir aileden gelmektedir. Mirasyedi olarak adlandırılan Joe Hunt 80’li yılların ortasında farklı halleri ile ortaya çıkmaktadır. Düzenbazlar Kulübü filmi farklılıkları bir araya getiren hallerin oluşumunu konu edinmektedir. Kurulan kulübü çevresinde kendisi gibi zengin olan gençlerle beraber oluşturur. Kendilerine özel bir yer tasarlama amacı güdülen bu yerde daha çok kazanç elde etme planları da sergilenmektedir. Planlarını oluşturduktan sonra faaliyete geçseler de saadet zinciri şeklinde işletilen düzen pekte iyi sonuçlar vermez. Beklentilerin oldukça altında kalan durumlar yaşanması da işlerin karışmasına yol açacaktır. Çıkmaza girilmesine neden olan olayları toparlamak hiçte kolay olmayacaktır. Kontrollü şekilde ilerlemenin yolunu arayan genç zenginlerin işi daha da zorlu hallere dönüşecektir.

Harika dram ve biyografi filmi olan Düzenbazlar Kulübü filmi saadet zinciri kuran gençlerin hayatını konu edinmiştir.

Deli ve Dahi filmini websitemizden donmadan Full HD ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Aynı zamanda 1080p kalitesinden faydalanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Las Angeles’ta bir grup gencin saadet zinciri titan olarak bilinen bu düzeni kurarak zengin çevreleri sayesinde büyük paralar kazanır. Öyle ki ülkenin en büyük şirketleri bu gençlere yatırım yapmak ister ancak bu kadar çok para ve ilgi gençlerin FBI takibine takılıp bu kadar paranın bu kadar kısa sürede nasıl kazandıklarını ve maceralarını beyaz perdeye yansıtılmıştır.

Düzenbazlar Kulübü Full izle

Düzenbazlar Kulübü Full izle Biyografi filmini sitemizden online hd ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca Türkçe dublaj izle seçenekleriyle verilen film oldukça merakla beklenen biyografi filmlerinden biri olarak görülüyor.

Bu Filmleri Kaçırmayın

Düzenbazlar Kulübü Türkçe Dublaj İzle

Düzenbazlar Kulübü trailer

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here